Ücretli Destek Bölümü

Eğer Sende bir web sitesi kurmak istiyorsan doğru adrestesin edindiğim bilgiler çerçevesinde blog yada hosting sahibi olmayan kişileri ucuz yollu hosting sahibi yapıyorum,aldığı veya kuramadığı bir teması var ise tema kurulumu ve düzenleme yapıyorum,ucuz yollu domain sahibi olmasını sağlıyorum,gerekli eklenti kurulumu ve isteğe bağlı eklenti kurulumu yapıp gerekli ayarlarını yapıyorum,wordpress hızlandırma ve güvenlik işlerini yapıyorum,wordpress seo ayarlarını tamamiyle düzgün bir şekilde yapıp sitenizi elinize teslim ediyorum.

Alacağınız WordPress Hizmeti İçin Yapabileceklerimi Sırayla Sıralar İsek Şu Şekilde:

  1. Ucuz Hosting Ve Domain Sağlama (Elinizde Var ise Direkt Kurulum ve Ayarları Yapılır)
  2. WordPress Tema Kurulumu (Satın Alınmış Veya Kurmak İstediğiniz Herhangi Bir WordPress Teması Olabilir)
  3. Gerekli WordPress Eklenti Ve İsteğe Bağlı Eklenti Kurulumu Ve Ayarları Yapımı
  4. Gerekli WordPress Seo Ayarlarınızı Yapıyorum.
  5. Gerekli WordPress Site Güvenlik İşlerinizi Yapıyorum.
  6. Gerekli WordPress Hızlandırma Ve Optimizasyon Ayarlarınızı Yapıyorum
  7. Gerekli Sitemap ve Robots.TxT Ayarlarınızı Yapıyorum.
  8. Eğer Adsenseniz Var İse Gerekli Reklam Yerleşimlerinizi Yapıyorum.

Yapabileceklerim şuanlık bu kadar arkadaşlar eğer yaptırtmak isteyen olur ise Tema,Hosting Ve Domain Alınması Hariç (Temayı,Hostingi ve Domaini Kendi Üstünüze Almanız Gerekli, Ancak Hosting Ve Domaini Benim Yönlendirdiğim Yerden Satın Almanız Gerekli.) Bunlar Haricinde Diğer Bütün İşlemler İçin Anahtar Teslim Site Ayarlarınız İçin Maksimum 100 TL‘Ye Size Bu Hizmetleri Sunuyorum.

Bu Hizmetleri Almak Ve Bize Çalışma Yaptırtmak İsteyen Arkadaşlar: [email protected] adlı email adresimize e-mail göndererek konuşulduktan ve anlaşıldıktan sonra gerekli ücret temini sağlandıktan sonra hemen işlemlere başlanılacaktır.

Not: Belirtmem Gerekirse Hizmet Aldıktan Sonra Kesinlikle Geri Ödeme Yapmamaktayım. Çalışmak İsteyen Arkadaşlar Gerekli Koşullar Dahilinde Şartları Kabul Etmiş Sayılmaktadır.

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi destekleyin