Blog ve Para Rehberi

Canlı Destek Yaparak Para Kazanmak

Canlı Destek Yaparak Nasıl Para Kazanılır? İşte Tüyolar

 

Eğer gün içinde sürekli bilgisayar başında oluyor ve internette takılıyorsanız size göre bir kazanç olanağımız var. Artık internette harcadığınız vakti paraya dönüştürecek ve kazanç elde edeceksiniz. Canlı destek yaparak para kazanmak için tek yapmanız gereken canlı desteğe ihtiyacı olan internet sitesi sahiplerine ulaşmak olacaktır. Size bu yazımızda bu insanlara nasıl ulaşabileceğinizi anlatacağız ve canlı destek konusunda birkaç strateji vereceğiz. Bu stratejiler çoğunlukla sizin gibi canlı destek olmak isteyen rakiplerinizi nasıl alt edeceğiniz hakkında olacaktır. Öncelikle sizlere canlı destek konusunda birkaç şey anlatmak ve size bilgi vermek istiyorum. Ancak yazıya okumaya başlamadan önce çayınızı ya da kahvenizi hazır ettiğinizden emin olun.

Canlı destek yaparak para kazanmak için kesinlikle bilgisayar üzerinde belirli saatler içinde zaman harcamalısınız. Çünkü bir site ile anlaştığınızda sizden tüm gün destek yapmanızı da isteyebilir belirli saatler aralığında da destek yapmanızı isteyebilir. Bu yüzden bu iş tam zamanlı ya da yarı zamanlı bir iş olarak tanımlanabilir. İlk olarak kendinize bir adet internet sitesi sahibi bulmalısınız. Bu yüzden Sadeceon gibi siteleri kullanarak ilan açıp site sahiplerinin size ulaşmasını sağlayabilir ya da bizim genellikle tavsiye ettiğimiz yol olan internet sitesi sahiplerinin toplandığı webmaster forumlarına üye olabilirsiniz. Bu forumlara üye olduktan hemen sonra ilgili yerlere ilanınızı açıp ilanınızda kendinizden ve yaptığınız işten bahsetmelisiniz.

Canlı destek yaparak para kazanmak için burada olduğunuzu ve neden bu işi yapmak istediğinizi kısaca anlatmanız sizin için en yararlısı olacaktır. Hemen sonrasında ise eğer daha öncesinde canlı destek yaptığınız siteler varsa onları referans olarak eklemeniz gerekir. Eğer yoksa referans olarak canlı destek yapabileceğinizi insanlara belirtmelisiniz. Bu sayede insanlar size ulaşacak ve siteleri için gerekli bilgileri size aktaracaktır. Canlı destek yapacağınız sitenin ne ile alakalı olduğunu hiçbir zaman tahmin edemezsiniz. O konu hakkında bilginiz dahi olmayabilir. Ancak unutmayın ki site sahibi zaten bu durumun sonuna kadar farkındadır. Size sitesi hakkında gerekli bilgileri verecek hatta daha çoğu için ulaşmanız gereken yerleri gösterecektir.

Bu yüzden hiçbir zaman korkmanıza gerek yoktur. Eğer korkarsanız zaten bu işi yapmanızın anlamı yoktur. Eğer canlı destek yaparak para kazanmak istiyorsanız kesinlikle bir yerlerde ilan açmalısınız. Sizi hiçbir webmaster forumu bünyesine almıyorsa kendiniz tek tek sitelere ulaşıp iletişim bölümlerinden mail atabilirsiniz. Kendilerine tıpkı ilanınızda olduğu gibi bir yazı hazırlayıp gönderin. Size mutlaka birileri dönüş yapacak ve iş şartlarını belirtecektir. Canlı desteğe ihtiyacı olan siteler sürekli yardıma ihtiyaç duyulan sitelerdir. Mesela banka siteleri, iddia siteleri, hosting siteleri gibi siteler her zaman yardıma ihtiyacı olan insanlar tarafından ziyaret edilir. Sizde onlara gerekli yardımı verebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − 1 =

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi destekleyin